Pagasta Pārvalde

Vārds,uzvārds Amats Telefons E-pasts
Olga Muravjova Pārvaldes vadītāja 64640550, 29133899 olga.muravjova@sakstagals.lv
info@sakstagals.lv
Dana Veselova Lietvede 64640550 dana.veselova@sakstagals.lv
Inese Belova Galvenā grāmatvede 64640551 inese.belova@sakstagals.lv
Vilhelmīne Kirilova Grāmatvede 64640551
Vija Ceicāne Kasiere – grāmatvede 64640551 ruvija@inbox.lv
Roberts Majors Atbildīgais par komunālo saimniecību 64640566, 29434684 r.majors@inbox.lv
Raitis Priedeslaipa Ceļu speciālists 26120272 priedes8@inbox.lv
Skaidra Keidāne Darba drošības speciāliste 64640566, 28799560 janisk.k@inbox.lv
Larisa Gruznova Kapu uzraugs 64640566 lalarisa.gruznova@sakstagals.lv
Aleksandrs Bažanovs Elektriķis 26527545
Ingrīda Mažāne Bibliotēkas vadītāja 64640575 ravine@inbox.lv
Inga Kindzule Kultūras pasākumu vadītāja 22131552 ingakindzule@inbox.lv
Arvīds Baranovskis Zemes lietu speciālists 29469424 arvids.64@inbox.lv
Leonards Šneveļs Greiderists 28301890
Inese Zdanovska Sociālā darbiniece 64640566 inese.zdanovska@rezeknesnovads.lv
Janīna Kirillova Sociālā darbiniece 20284142, 64640566 janina.kirillova@rezeknesnovads.lv
Rita Baranovska Lauku konsultante 64640566 rita.dz@inbox.lv
Larisa Moroza Ozolaines bāriņtiesas locekle 64640575 larisa66@inbox.lv